Deelnemers 

Naam School/ club/ vereniging
1. Merlyn Janssen Zwaardkring
2. Max van den Ekart Zwaardkring
3. Sander Spijkers Zwaardkring
4. Tosca Beuming Zwaardkring
5. Imme de Wit Zwaardkring
6. Cynthia Kop Zwaardkring
7.Roel Hodzelmans Zwaardkring
8. Brian van Nunen Zwaard en Steen
9. Guido van der Maesen Zwaardkring
10. Devron Sijmons F.I.G.H.T.
11. Sasja Djordjevic F.I.G.H.T.
12. Anouk Post HSSV Ludolph van Ceulen
13. Jelle Sies F.I.G.H.T.
14. Coen Smulders Zwaardkring
15. Bart van Berlo Zwaardkring
16. Jerze de Reus Zwaardkring
17. René van Deijck Zwaardkring
18. Richard van den Broek Zwaardkring
19. Kjell Ziesemer AMEK
20. Jasper Verstappen Zwaardkring
21. Carla Huvermann Grün-Weiß Holten
22. Jem Burke Invirtus
23. Ties Kool HVN
24. Pergrijn van de Berg Zwaardkring
25. Sylvia Veldkamp Zwaardkring
26. Martin de Jong Battallie
27. Robin marx Invirtus
28. Martijn van Best Zwaardkring
29. Jasper Boelsma HSSV Ludolph van Ceulen
30. Oskar ter Mors HVN / HSSV Ludolph van Ceulen
31. Joris Jacobs Sumus Soldani/ Frères D'AMHE
32. Valerio Boekhout Zwaard en steen
33. Branko Sakkers AMEK
34. Jos Philipsen AMEK
35. Pascale Boots F.I.G.H.T.
36. Alan Spaenjaers Sint Michielsgilde
37. Serge Mes Zwaardkring
38. Eline Spek waard en steen
39. Stefan Brunner HVN
40. Nick Bos HSSV Ludolph van Ceulen
41. Izabele Saorin Zwaard & Steen
42. Clemens Mayer Bellum Nobile
43. Sjaak Thijssen Zwaardkring
44. Ulrik Neumann Die Freifechter - Köln
45. Merijn Driessen MARS
46. Majken Roelfszema MARS
47. Maarten Van der Auwera Sumus Soldani
48. Nicos Triantafilopoulos Studio Neues Fechten
49 Wouter Marks Zwaardkring
50. Ala Adrien Frère d'amhe
51. Dorien Otten Zwaard en Steen
52. Jos Smeets de Zwaardkring
53. Bart Meeuws de Zwaardkring
54. Aäron Faes Sumus Soldani
55. Kamila Jędrzejewska HSSV Ludolph van Ceulen
56. Hugo Favier-Cals frère d'AMHE France
57. Bob Boukes
58. Raoul Pechler AMEK
59. Jesper krogh lindhardtsen KHFK - Copenhagen Historical Fencing Club
60. Tristan Peters AMEK
61. Bor Jaspers Historisch schergilde Limburg
62. Peter Frank Die freifechter Cologne
63. Jeroen Houttuin Mars
64. Jessica Bridoux Sumus Soldani
65. Goossens Yannick Sint Michielsgilde
66. Casper van Woensel Zwaardkring
67. Leonie Himmel Schwertfechten Nordhessen
68. Mirjam spaenjaers Sint Michielsgilde Gouda
69. Michel Rensen Zwaard en Steen
70. Cem Ates Zwaard en Steen
71. Petra Westveer Zwaard en Steen
72. Ethan den Boer Zwaard en Steen
73. Mirjam Cuper Zwaard en Steen
74. Jarno de Heus Zwaardkring / FIGHT
75. Karin Verelst Vagant
76. Janik Puttemans Sumus Soldani
77. Max Lopes Cunha
77 = Maximaal aatal deelnemrs met plaats in slaapzaal. overige deelnemers kunnen terecht in gymzaal en moeten zorgen voor eigen luchtbed of stretcher en een warme slaapzak; de gymzaal is 's nachts fris. Eventueel kan men slapen op judo matten. Ook moet men 's ochtends tijdig de zaal verlaten zodat de workshops kunnen worden gehouden in de zaal
78.Arie Hofland Zwaardkring.
79. Arto Fama Zwaard en steen
80. Jeroen Rietveld Zwaardkring.
81. Deandra de Looff HSSV Ludolph van Ceulen
82. Henric Jansen HVN
83. Stan van Mansfeld F.I.G.H.T.
84. Jeroen van Wordragen Zwaardkring
85. Casper J van Dijk HSSV Ludolph van Ceulen
86. Berend Tabak Mars
87. walter van den Berg AMEK
88. Nadine van Wilgenburg Zwaard en steen
89.
90.